Pokoje

Tato romantická budova s profesionálním lázeňským zařízením nabízí kapacitu 38 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a apartmánů s výhledem na lesy, park, řeku a centrum města.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

od41

Pokoj určený pouze pro jednu osobu.

Vybavení: postel 90x200cm, televizor s Pay TV servisem a satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetický set.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

od51

Pokoj určený pouze pro 2 osoby.

Vybavení: postel 180x200cm (na žádost možné rozdělení na dvě samostatná lůžka), televizor s Pay TV servisem a satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetický set.

Apartmán

Apartmán

od82

Dvě oddělené místnosti - obývací pokoj a ložnice s možností přistýlky.

Vybavení: postel 180x200cm (na žádost možné rozdělení na dvě samostatná lůžka), televizor s Pay TV servisem a satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, miska s čerstvým ovocem (pouze v den příjezdu), koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetický set.

Dobré vědět

  • Příjezd: Od 15:00
  • Odjezd: Do 12:00
  • Zrušení rezervace/platba předem: Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Při výběru pokoje si prosím přečtěte podmínky rezervace daného pokoje.
  • Děti a přistýlky: Děti do dvou let jsou v hotelu vítány. Zdarma! Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 2 let se neplatí. Maximální počet dětských postýlek na pokoji je 1. Poplatky za doplňkové služby se nezapočítávají automaticky do celkové ceny a je třeba je zaplatit zvlášť během vašeho pobytu.
  • Zvířata: Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za poplatek 10 eur.
  • Hotel přijímá platbu těmito kartami: American Express, Visa a MasterCard

Vážení hosté,
vemte, prosím, na vědomí, že dne 24.12.2019 a 1.1.2020 bude z důvodu státních svátků uzavřeno balneo centrum. Procedury Vám budou nahrazeny během následujících dnů.
Děkujeme za pochopení


Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky
Hotel Pavlov | Karlovy Vary | Profesionální lázeňské vybavení

Profesionální lázeňské vybavení

Masáže, koupele, elektroterapie, magnetoterapie, injekce, lymfodrenáž, zábaly, oxygenoterapii, masáž lávovými kameny…
Hotel Pavlov | Karlovy Vary | Restaurace a zahradní bar s terasou

Restaurace a zahradní bar s terasou

68 míst, prvotřídní servis, správné stravování a dietní (dietní sestra), snídaně, obědy, večeře formou rautových stolů...

Následujte nás